Aquest any la nostra escola fa 40 anys!

Enguany, la nostra escola celebra el 40è aniversari. Per aquest motiu, l’AMPA vol participar activament en els actes i activitats que organitzarà l’escola en motiu de la celebració.

Des de l’AMPA hem creat una comissió de pares i mares amb ganes d’organitzar activitats que ens apropin a conèixer la història de la nostra escola i a commemorar els 40 anys de la seva creació. Us convidem a totes aquelles persones que vulgueu participar a la comissió, ja sigui per aportat idees o per organitzar-les, a enviar un missatge a l’adreça de correu electrònic: 40anys.torredelallebre@gmail.com .

Ens trobem un dia i ens posem a treballar!

Us hi esperem!

 

Deixa un comentari

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

Esteu comentant fent servir el compte WordPress.com. Log Out /  Canvia )

Facebook photo

Esteu comentant fent servir el compte Facebook. Log Out /  Canvia )

S'està connectant a %s

Bloc a WordPress.com.

Up ↑